10.02

Już 24 lutego OldtimerbazaR w Sosnowcu

0

Już w niedzielę 24 lutego od godziny 7.oo do 14.oo OldtimerbazaR w hali ExpoSilesia w Sosnowcu! Życzymy udanych zakupów i dobrej zabawy. Wstęp 15,- PLN.


2015-03-15 OldtimerbazaR Expo Silesia

Oprócz giełdy pokazy stuntu motocyklowego! Wystąpi rekordzista Guinnessa w paleniu gumy Maciej DOP Bielicki. Stunt o każdej pełnej godzinie począwszy od 9, ostatni o 13. Jak zwykle na terenie giełdy parkingi bezpłatne, doskonała gastronomia, wyśmienita kawa i koleżeńska atmosfera. Tradycyjnie w biurze giełdy od godziny 9.oo będziemy pomagać rejestrować wasze pojazdy nawet wówczas, gdy nie macie żadnych dokumentów. Bilet wstępu 15,- PLN, dzieci do 10 roku życia wchodzą z Wami bezpłatnie (kompletny cennik).

–> Handel – od godziny 7.oo do 14.oo – handlowcy z Polski i zza wschodniej granicy. Od bielizny po buty i kaski, od części do motocykli po kompletne jednoślady. Akcesoria i biżuteria, opony i sakwy, owiewki i elementy wyposażenia, literatura, militaria, starocie i zabytki techniki. Sprawne motocykle na imprezę wjeżdżają za free – płacicie tylko za osoby które na nich siedzą. Ponadto: parking bezpłatny, piknikowa atmosfera i doskonała gastronomia.

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie byli na OldtimerbazaR’ze w Sosnowcu podajemy adres: nowoczesna i przestronna hala Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec. Na miejscu mamy ogromne bezpłatne parkingi, które mogą pomieścić ponad 2 tysiące samochodów!

Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia www.exposilesia.pl w Sosnowcu to na wskroś nowoczesny zespół targowy z dużą ilością miejsc parkingowych i wspaniałą halą wystawienniczą o powierzchni 12.ooo m2. Wygodny wjazd do hali, mądrze zaprojektowane zaplecze sanitarne i gastronomiczne, doskonałe oświetlenie i wygodny, pozbawiony oczekiwania w kolejce wstęp – to doskonałe atrybuty obiektu.

Zobaczcie jak Maciej DOP Bielicki bije rekord Guinnessa w paleniu gumy na Harleyu!!!


Sokół 600

Więcej zdjęć Sokoła w galerii.

Lut 10th by OldtimerbazaRS

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowanym, aby móc dodawać komentarze.

stat4u